czwartek, 15 listopada 2012

Koniec bloga...

 Boże ludzie! Przepraszam was! Zupełnie zapomniałam o blogu... Niestety jest gimnazjum i są obowiązki... No to do rzeczy! Tak jak w tytule: kończę bloga! Iza zakończyła pisanie i jakoś wgl nie mam weny. Nie chce mi się pisać i nie mam dla kogo... Przepraszam was! KOŃCZĘ Z PISANIEM ale będę odwiedzać wasze blogi :). Będę tęsknić. Od czasu do czasu będę wrzucać na bloga parę postów z jakimiś linkami. No może kiedyś wrócę do bloga i poprowadzę ciąg dalszy mojej historii.... Jeszcze nie wiem! Wiem niestety, że was zawiodłam ale nie poradzę! Nie umiem już pisać. To do zobaczenia? BĘDĘ TĘSKNIĆ MIŚKI!!! I dziękuję wam, żę przez tyle czasu czytaliście moje wypociny, które tu zamieszczałam... To paaaa! LOFFF  i może do zobaczenia ostatni raz < jak to brzmi > no więc ostatni raz mój podpis :  Nat&Ew

6 komentarzy:

 1. O nie ! :O ;( Nie odchodź!;( Jejciu! Proszę Cię no! :( Ja wiem, że gim jest i obowiązki są...Wiem, bo sama jestem w II kl gim ;D No , ale... W weekendy byś napisała czy coś ;3 Chociaż po jednym króciutkim!! ;( Błaaagam no! :(( ;*** Nie rób mi tego no :(

  OdpowiedzUsuń
 2. No wiesz co ??!! Jak możesz nad zostawiać ?! Wiem, że gim jest trudnym okresem, ale nooo.. Ugh ! Weź nie pitol i wracaj !!! Naprawdę nie potrafisz ? Jakoś nie chce mi się wierzyć :(( nie rozumiem, dlaczego wszyscy teraz odchodzą.. :// przecież można wszystko nadrobić w wakacje... !! No weź mnie nie załamuj !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też jestem w gim! Nie zostawiaj nas ! Nie kończ z blogiem! Przecież Iza będzie kontynuowała pisanie ! Nie kończ z blogiem no!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie!!!!!!!!!!!! Prosze nie!
  A u mnie nareszcie nowy http://jackikim-lovestory.blogspot.no/
  pzdr Jess ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Izka wróciła do pisania !!! A ty .. ?

  OdpowiedzUsuń
 6. kończę bloga! Iza zakończyła pisanie i jakoś wgl nie mam weny. Nie chce mi się pisać i nie mam dla kogo... < ----- co takiego napisałaś ? niemasz dla kogo ? masz !!! dla mnie i dla innych !!! zakończyłaś go w najciekawszym momęcie !
  wróc do pisania
  ( ponoc nadzieja zawsze umiera jako ostatnia )
  ( ps. jak n i e b ę d z i e s z piasc bloga dalej to cię u d u s z ę :D ) <--- naprawdę

  OdpowiedzUsuń